به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل هیات تکواندو استان مازندران، دیدارهای هفته اول و دوم لیگ نونهالان پسر استان مازندران «جام شکوفه های تکواندو»، طی مدت ۲ روز (پنجشنبه و جمعه - ۲ و ۳ آبان ماه) در سالن پهلوان توکلی شهرستان محمود آباد برگزار شد.
مراسم افتتاحیه لیگتکواندو با حضور حسین بریمانی رئیس هیات تکواندو استان مازندران، محمدزمانی و علی بای سرخی دبیر و نایب رئیس تکواندو استان، یوسفی رئیس اداره ورزش محمود آباد، سلیمانی رئیس اداره ورزش جویبار، نصری رئیس آموزش و پرورش جویبار، دکتر اسماعیلی نماینده مجلس شورای اسلامی محمود آباد و نور و همچنین روسا هیات تکواندو نکا، آمل، محمودآباد، نوشهر، خرم آباد و بابل پسگیری شد.
این رقابتها با مشارکت استانهای مازندران، گلستان و سمنان در قالب ۲۶ تیم در ۳ گروه صورت گرفت.
نتایج کسب شده در پایان ۲ روز به شرح ذیل است:
هفته اول و دوم گروه الف///
تیمهای مرادی سمنان و هیات تکواندو ساری - استراحت
شهید ساعدی عباسآباد ۸ – تیم استاد تورتیز فریدونکنار ۲
تیم هیات تکواندو بهشهر ۵ – تیم هیات تکواندو کلاردشت ۵
تیم شهید رضایی قائمشهر۴ – تیم مرحوم حاجی پور بابل ۶
شهید ساعدی عباسآباد ۷– تیم هیات تکواندو بهشهر ۳
تیم استاد تورتیز فریدونکار ۷– تیم هیات تکواندو کلاردشت ۳
گروه ب///
تیم اسماعیل پور بندپی – استراحت
تیم آرشاک نوشهر ۳ – تیم ذوالفقار جویبار ۷
تیم شهید سلطانی آمل ۵ - تیم ذوالفقار جویبار ۴
تیم آرشاک نوشهر ۵ - باشگاه هدف چالوس ۴
تیم ارگ کیان نکا ۵ - تیم غلامی لاله آباد ۵
آکادمی قهرمانی گلستان ۲- ارگ کیان نکا ۸
غلامی لاله آباد ۹ - آکادمی قهرمانی گلستان یک
گروه ج///
تیمهای نام آوران گلستان و شریفی چالوس- استراحت
فرهنگ جویبار ۷ - استاد آری بابل ۳
فرهنگ جویبار ۵ - هیات تکواندو بهنمیر ۵
تکوانو نوین تنکابن یک - اسدی فریدونکنار ۸
تکواندو نوین تنکابن ۶ - پولادی چالوس ۴
هیات تکواندو بهنمیر ۶ - یوسفی ولیعصر قائمشهر ۴
استاد آری بابل ۴ - یوسفی ولیعصر قائمشهر ۶
پولادی چالوس ۵ - برادران اخوان ۵
اسدی فریدونکنار ۹ - برادران اخوان یک
برترین های هفته اول//
فنی ترین بازیکن: امیرمحمد عقیلی (ارگکیان نکا)
پرامتیازترین بازیکن: امیرعلی حق پرست(غلامی لاله آباد)
مربی نمونه: حسینعلی اسدی (اسدی فریدونکنار)
داور نمونه: سید فخرالدین موسوی (قائمشهر)
سرپرست نمونه: بهزاد حسین زاده (اسدی فریدونکنار)
تیم اخلاق: حسین واحدیان (هیات بهنمیر- باشگاه سید)
برترین های هفته دوم//
فنی ترین بازیکن: سینا رضا علیزاده (حاجی پور بابل)
پرامتیازترین بازیکن: سید امیرمحمد عابدینی (هیات تکواندو بهشهر)
مربی نمونه: رشید فتاحی (ذوالفقار جویبار)
داور نمونه: محمد اسماعیل یوسفی (بهشهر)
سرپرست نمونه: مهدی مهدی نیا (شهید رضایی قائمشهر)
تیم اخلاق: شهید سلطانی (آمل)