به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو ؛ روز دوم ( پایانی ) چهارمین دوره مسابقات بین المللی تکواندو جام ریاست فدراسیون جهانی در گروه زنان دراوزان زوج با حضور61 تکواندو کار از 10 کشور (افغانستان،آذربایجان، هند، ایران، اردن، قزاقستان، لبنان، پاکستان، ترکیه و ازبکستان ) وتیم پناهندگان از صبح امروز جمعه 20اسفند ماه در خانه تکواندو و به میزبانی ایران برگزار شد
نتایج اوزان زوج به شرح ذیل است :
وزن دوم( 49 -کیلو گرم ) :
مرحله یک شانزدهم
غزل سلطانی (ایران) - استراحت
مبینا نعمت زاده(ایران) 21 -رویا حاجییوا(آذربایجان) یک
سارا سالار قروقی - استراحت
حدیثه پورکاظمی - استراحت
آنیشا (هند) - استراحت
زهرا خاور (پاکستان) 2 -مبینا بخشی(ایران) 29
محدثه شریفیان(ایران) 14 - فریناچهرهساز (ایران) 2
نگاراسماعیلی (ایران) - استراحت
دینوراموختاروا(ازبکستان) - استراحت
سارا میزبان (ایران) 38 - زرگونا نوری(افغانستان) 3
صابره جعفری (تیم پناهندگان) - استراحت
مریم ملکوتی خواه(ایران) - استراحت
همتا برجسته شهکولا(ایران) - استراحت
زهرا فیض آبادی (ایران) - استراحت
پریما چنگی (ایران) 13- دکشا شارما (هند) 11
نورای بایرژانوآ (قزاقستان ) - استراحت
مرحله یک هشتم
غزل سلطانی ( ایران) 18 - مبینا نعمت زاده( ایران) 13
سارا سالار قروقی ( ایران) 6 - حدیثه پور کاظمی ( ایران)16
آنیشا ( هند ) 24 - مبینا بخشی ( ایران) 29
محدثه شریفیان ( ایران) 5 - نگار اسماعیلی ( ایران) 18
دینوراموختاروا(ازبکستان) صفر - سارا میزبان ( ایران) 21
صابره جعفری (تیم پناهندگان) صفر- مریم ملکوتی خواه ( ایران) 30
همتا برجسته شهکولا(ایران) 31 - زهرا فیض آبادی (ایران) 25
نورای بایرژانوآ (قزاقستان ) 15 - پریما چنگی ( ایران) 16
مرحله یک چهارم
غزل سلطانی ( ایران ) 13 - حدیثه پورکارظمی ( ایران ) 7
مبینا بخشی ( ایران) 3 - نگار اسماعیلی (ایران) 20
سارا میزبان ( ایران) 3 - مریم ملکوتی خواه ( ایران) 4
همتا برجسته (ایران) 3 - پریماه چنگی ( ایران) صفر
مرحله نیمه نهایی
غزل سلطانی (ایران) 3- نگار اسماعیلی (ایران) 13
همتا برجسته (ایران) 6 -مریم ملکوتی خواه ( ایران) 5
مرحله نهایی
همتا برجسته (ایران) 9 - نگار اسماعیلی (ایران) 17
وزن ۵۷- کیلوگرم
مرحله یک شانزدهم
زهرا شیدایی (ایران) - استراحت
سایداعلییوا(آذربایجان) - زهرا جودکی (ایران) - برد زهرا جودکی
سونام راوال (هند) - استراحت
لالیتکا بهانداری(هند) - استراحت
فاطمه جعفری(ایران) - استراحت
زهرا ستاری(ایران) - استراحت
فاطمه حیاتی(ایران) - استراحت
نگار عزیزی(ایران) - استراحت
یارا محمد یاسین (اردن) - استراحت
صبا توحیدی فر (ایران) - استراحت
باخدا (افغانستان) - استراحت
تینا مدانلو(ایران) - استراحت
نسترن ولی زاده (ايران ) - استراحت
لاتیتا آون(لبنان) - استراحت
فرناز امینی ( ایران) - استراحت
سووستیانوا(قزاقستان) - آوین پاداشی (ایران) - برد اوین پاداشی
مرحله یک هشتم
زهرا شیدایی ( ایران ) 15 - زهرا جودکی ( ایران ) 17
سونام راوال (هند) صفر - لالتیکا بهانداری ( هند) 3
زهرا ستاری (ایران ) 18 -فاطمه جعفری ( ایران) 15
فاطمه حیاتی (ایران)7 - نگار عزیزی (ایران )9
یارا محمد یاسین (اردن) 14 - صبا توحیدی (ایران)صفر
باخدا (افغانستان) 8 - فرناز امینی (ایران ) 16
نسترن ولی زاده (ایران ) 24 - تینا مدانلو (ایران ) 13
آوین پاداشی (ایران) 9 - لاتیتا آون(لبنان) 16
مرحله یک چهارم
زهرا شیدایی (ایران ) 9 - لاتیکا بهاندری ( هند) 4
زهرا ستاری ( ایران ) 7 - نگار عزیزی ( ایران) 9
یارا محمد یاسین (اردن ) 14 - فرناز امینی (ایران) 8
نسترن ولی زاده (ایران ) 32 - لاتیتا آون(لبنان) 12
مرحله نیمه نهایی
زهرا شیدایی (ایران) 4 -نگار عزیزی ( ایران) 5
یارا محمد یاسین (اردن ) 6 - نسترن ولی زاده (ایران )38
مرحله نهایی
نگار عزیزی ( ایران) 2 - نسترن ولی زاده ( ایران) 19
وزن ۶۷- کیلوگرم:
مرحله یک هشتم
جولیانا الصادق (اردن) - استراحت
مانیا پیمانخواه (ایران) 25 - الهام حقیقی (ایران) 22
نازنین تنکابنی(ایران) 11 - ریحانه امینی چترودی (ایران) صفر
عالمه پوشیان جویباری (ایران) 15 - خوساینوا (قزاقستان) 7
عسل صابری (ایران) 24 - شارما (هند) 4
سها فلاح طاهرپذیر (ایران) 15 - نازنین ابوالفتاحی (ایران) 9
صدیقه سادات رضازاده (ایران) 11 -یاسمن محمدی (ایران)18
فریدا عزیزوا(آذربایجان ) - استراحت
مرحله یک چهارم
جولیانا الصادق (اردن) 23 - مانیا پیمانخواه (ایران) 8
نازنین تنکابنی(ایران) یک -عالمه پوشیان جویباری (ایران) 13
عسل صابری (ایران) 20 - سها فلاح طاهرپذیر (ایران) 15
یاسمن محمدی (ایران) 3 -فریدا عزیزوا(آذربایجان ) 14
مرحله نیمه نهایی
جولیانا الصادق (اردن) 10 - عالمه پوشیان جویباری (ایران) 7
عسل صابری (ایران) 12 -فریدا عزیزوا(آذربایجان ) 26
مرحله نهایی
فریدا عزیزوا(آذربایجان ) 3 - جولیانا الصادق (اردن) 13
وزن ۷۳+ کیلوگرم:
مرحله یکچهارم:
سوتلانا اوسیپوا(ازبکستان) 18 - فاطمه بالی (ایران) صفر
اکرم خدابنده (ایران) 25 - ایگول یلوبای (قزاقستان) 2
زینب اسماعیلی (ایران) 25 - مائده مهدان (ایران) 5
میرتاجوا (ازبکستان) 20- باروا(هند) 17
مرحله نیمه نهایی
سوتلانا اوسیپوا(ازبکستان) 7 -اکرم خدابنده (ایران) 5
زینب اسماعیلی (ایران) 6 - ایرودامیرتاجوا (ازبکستان) 7
مرحله نهایی
سوتلانا اوسیپوا(ازبکستان) - ایرودامیرتاجوا (ازبکستان) //برد اوسی پوا ( ازبکستان) به دلیل مصدومیت و انصراف حریف