به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته اول تا سوم (گروه اول، دوم و سوم) از مرحله نخست بیست و چهارمین دوره لیگ تکواندو نوجوانان پسر "جام آینده سازان المپیک" یادواره شهید مدافع سلامت دکتر خضر خلیلی طی روزهای 10، 12 و 13 بهمن ماه در فدراسیون تکواندو برگزار شد.
تیمهای آینده سازان لوازم خانگی کن، هیات تکواندو گچساران، دانشگاه آزاد اسلامی، رام صنعت بهاره، زاگرس و هیات تکواندو شهرستان نوشهر در گروه اول قرار دارند که پایان رقابتهای هفته سوم، تیم آینده سازان لوازم خانگی کن با کسب 9 امتیاز صدرنشین شد؛ هیات تکواندو گچساران با 6 امتیاز و تفاضل 8 در رده دوم قرار گرفت و هیات تکواندو شهرستان نوشهر با 6 امتیاز و تفاضل 2، جایگاه سومی را به خود اختصاص داد.
نتایج کسب شده گروه اول به شرح زیر است:
هفته اول///
تیم رام صنعت بهاره 8 – تیم زاگرس 2
تیم دانشگاه آزاد اسلامي 3 – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن 7
تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر 6 – تیم هیات تکواندو گچساران 4
هفته دوم///
تیم رام صنعت بهاره یک – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن 9
تیم دانشگاه آزاد اسلامي 4 – تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر 6
هیات تکواندو گچساران 7 – تیم زاگرس یک
هفته سوم///
تیم رام صنعت بهاره 3 - تیم پارسیان البرز 7
تیم دانشگاه آزاد اسلامي 9 – تیم زاگرس یک
تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر 4 – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن 6
تیمهای ذوب آهن بیستون هیات تکواندو کرمانشاه، لوازم خانگی کن، مناطق نفت خيز جنوب، هیات تکواندو استان ایلام، هیات تکواندو استان زنجان و هیات تکواندو شهرستان بهار در گروه دوم با یکدیگر مبارزه میکنند که در پایان هفته سوم، تیم لوازم خانگی کن با 9 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار گرفت؛ هیات تکواندو ایلام با 3 امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داد و مناطق نفت خیز جنوب بدون امتیاز سوم شد.
نتایج کسب شده گروه دوم به شرح زیر است:
هفته اول///
تیم هیات تکواندو شهرستان بهار صفر – تیم لوازم خانگی کن 10
تیم مناطق نفت خيز جنوب – تیم هیات تکواندو استان زنجان/ معوقه
تیم ذوب آهن بیستون هیات تکواندو کرمانشاه – تیم هیات تکواندو استان ایلام/ معوقه
هفته دوم///
تیم هیات تکواندو شهرستان بهار – تیم هیات تکواندو استان زنجان/ معوقه
تیم مناطق نفت خيز جنوب – تیم ذوب آهن بیستون هیات تکواندو کرمانشاه/ معوقه
تیم هیات تکواندو استان ایلام صفر – تیم لوازم خانگی کن 10
هفته سوم///
تیم هیات تکواندو شهرستان بهار 2 – تیم هیات تکواندو استان ایلام 8
تیم مناطق نفت خيز جنوب یک – تیم لوازم خانگی کن9
تیم ذوب آهن بیستون هیات تکواندو کرمانشاه – تیم هیات تکواندو استان زنجان/ معوقه
در گروه سوم تیمهای آکادمی طاهرخانی، آکادمی قهرمانان اسلامشهر، باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ)، خانه ورزش محلات، هیات تکواندو استان اصفهان و هیات تکواندو استان تهران قرار دارند که در پایان هفته سوم، باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) با 4 امتیاز و تفاضل 6 صدرنشین شد؛ هیات تکواندو تهران با 4 امتیاز و تفاضل 6 رده دومی را به خود اختصاص داد و هیات تکواندو اصفهان با 3 امتیاز در رده سوم ایستاد.
نتایج کسب شده گروه سوم به شرح زیر است:
هفته اول///
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) 8 – تیم آکادمی قهرمانان اسلامشهر 2
تیم هیات تکواندو استان اصفهان – تیم آکادمی طاهرخانی/ معوقه
تیم خانه ورزش محلات – تیم هیات تکواندو استان تهران/ معوقه
هفته دوم///
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) – تیم آکادمی طاهرخانی/ معوقه
تیم هیات تکواندو استان اصفهان – تیم خانه ورزش محلات / معوقه
تیم هیات تکواندو استان تهران 8 – تیم آکادمی قهرمانان اسلامشهر 2
هفته سوم///
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) 5 – تیم هیات تکواندو استان تهران 5
تیم هیات تکواندو استان اصفهان 8 – تیم آکادمی قهرمانان اسلامشهر 2
تیم خانه ورزش محلات – تیم آکادمی طاهرخانی/ معوقه