به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان بوشهر، مسابقات تکواندو قهرمانی دانش آموزان استان با حضور 73 ورزشکار در رده سنی نوجوانان و جوانان برگزار شد.
نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:
رده سنی نوجوانان///
"وزن اول"
مقام اول: آیه جوکاری (باشگاه ساحل)
"وزن سوم"
مقام اول: راحله رضایی(باشگاه سروش)
"وزن چهارم"
مقام اول: فاطمه خجسته فرد(باشگاه سروش)
مقام دوم: مبینا لعلیان(باشگاه گناوه)
مقام سوم: ستاره ملایی(باشگاه ولی عصر دشتستان)
مقام سوم مشترک: رویا بختیاری(باشگاه نادری)
"وزن پنجم"
مقام اول: زهرا صفایی(باشگاه نادری)
مقام دوم: محدثه عنافچی(باشگاه سروش)
مقام سوم: آیناز گنجی (باشگاه گناوه)
مقام سوم مشترک: دینا رضایی(باشگاه گناوه)
"وزن ششم"
مقام اول: فاطمه السادات هدایت(باشگاه سروش)
مقام دوم: غزل شه مرادی(باشگاه گناوه)
مقام سوم: زینب محسینی زاده(باشگاه مهبا)
مقام سوم مشترک: رعنا رضایی(باشگاه سروش)
"وزن هفتم"
مقام اول: زهرا قنبری(باشگاه سروش)
مقام دوم: زهرا عرب زاده (باشگاه گناوه)
مقام سوم: زهرا افشار (باشگاه گناوه)
"وزن هشتم"
مقام اول: زهرا باغملایی(باشگاه سروش)
مقام دوم:مینا وجدانی(باشگاه سروش)
مقام سوم: عالیه زارعی(باشگاه پارس جم)
"وزن نهم"
مقام اول: فاطمه مرادی(باشگاه ولي عصر دشتستان)
مقام دوم: ریحانه رضایی(باشگاه سروش)
"وزن دهم"
مقام اول: آناهیتا پیشان(باشگاه مهبا)
مقام دوم: فاطمه عباسی(باشگاه جم)
رده سنی جوانان///
"وزن اول"
مقام اول: ملیکا عزیززاده(باشگاه سروش)
مقام دوم: سیده زهرا حسینی(باشگاه برجیس)
"وزن دوم"
مقام اول: نادیا ژکی(باشگاه سروش)
مقام دوم: سکینه محمد نسب(باشگاه پارس جم)
مقام سوم: فاطمه قادری(باشگاه برجیس)
مقام سوم مشترک: سارا واعظی(باشگاه سروش)
"وزن سوم"
مقام اول: فاطمه شفیعی(باشگاه نادری)
مقام دوم: مینا قول(باشگاه سروش)
مقام سوم: فاطمه حیدری(باشگاه مهبا)
"وزن چهارم"
مقام اول: مریم رجب زاده(باشگاه سروش)
مقام دوم: زینب خواجه(باشگاه مهبا)
"وزن پنجم"
مقام اول: مریم عنافچی(باشگاه سروش)
مقام دوم: فرحناز عباس(باشگاه پارس جم)
مقام سوم: هانیه زارعی(باشگاه پارس جم)
"وزن دهم"
مقام اول: فاطمه آکار (باشگاه سروش)
مقام دوم: حنانه شریف پور بوشهری (باشگاه مهبا)
نتايج تيمي///
مقام اول: باشگاه سروش با 47 امتياز
مقام دوم : باشگاه گناوه با 16 امتياز
مقام سوم : باشگاه نادري با 14 امتياز
مقام سوم مشترک : باشگاه وليعصر دشتستان با 12 امتياز
برترین های بخش نوجوانان///
فني ترين بازيكن: فاطمه خجسته فرد از باشگاه سروش
بازيكن پهلوان: آناهيت پيشان باشگاه مهبا
بهترين سرپرست: فروزان بهرسي باشگاه گناوه
برترين مربي: مژده عليزاده شيرازي باشگاه سروش
برترين داور: سمانه خدری باشگاه نادري
برترین های بخش جوانان///
فني ترين بازيكن: مريم عنافچي باشگاه سروش
بازيكن پهلوان: سيده زهرا حسيني باشگاه برجيس
برترين مربي: مژده عليزاده شيرازي باشگاه سروش