به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات ورود به اردوی تیمملی تکواندو به منظور حضور در بیست و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی جهان 2022 – چین، امروز (شنبه – ششم آذرماه) با حضور 62 هوگوپوش در خانه تکواندو برگزار شد.
این رقابتها با حضور نفرات اول و دوم مسابقات آزاد کشوری و منتخبین کادرفنی، مدال آوران طلایی دهمین دوره مسابقات جام باشگاههای آسیا، مدال آوران طلایی سیویکمین دوره مسابقات جام فجر، فینالیستهای سومین دوره مسابقات آزاد آسیا، مدال آوران مسابقات قهرمانی آسیا2021 - لبنان و مدال آوران بازی های المپیک جوانان 2018 - آرژانتین در حال انجام است.
نتایج کسب شده در این رقابتها به شرح زیر است:
وزن اول (54- کیلوگرم):
مرحله یکچهارم///
حسین لطفی (تهران) – استراحت
رضا زارع (فارس) 4 – سعید احسانی (تهران) 16
امیرعباس رهنما (تهران) 16 – آرین ابراهیمزاده (البرز) 20
امیررضا مددی (تهران) 11 – مهدی حاجی موسایی (البرز) 23
مرحله نیمه نهایی///
حسین لطفی (تهران) 17 – سعید احسانی (تهران) 9
آرین ابراهیمزاده (البرز) 11 - مهدی حاجی موسایی (البرز) 18
فینال///
حسین لطفی (تهران) صفر - مهدی حاجی موسایی (البرز) 3
وزن دوم (58- کیلوگرم):
مرحله یکچهارم///
محمدصادق دهقانی (البرز) 2 – باربد جباری آسیابی (کیش) 2 / راند طلایی - برنده دهقانی
علیرضا حسینپور (مازندران) 14 – علیرضا علیخانزاده (مازندران) 13
مهدی اسحاقی (البرز) 10 – ابوالفضل قربانی پور (البرز) 6
متین رضایی (تهران) 21 – ایمان اکبرزاده (مازندران) 19
مرحله نیمه نهایی///
محمدصادق دهقانی (البرز) 11 - علیرضا حسینپور (مازندران) 5
مهدی اسحاقی (البرز) 6 - متین رضایی (تهران) 25
فینال///
محمدصادق دهقانی (البرز) 12 - متین رضایی (تهران) 12 / راند طلایی - برنده دهقانی
وزن سوم (63- کیلوگرم):
مرحله یکچهارم///
محمدحسن پلنگ افکن (مازندران) 12 – ابوالفضل قشقایی (تهران) 4
پاشا عطاردی (تهران) 6 – فرزان عاشورزاده (مازندران) 8
سیدعرفان معروف زاده (البرز) 7 – طوفان ابراهیمی (البرز) 24
امیرحسین محمدخانلو (قزوین) 4 – عرفان بزرگی شوب (مازندران) 5
مرحله نیمه نهایی///
محمدحسن پلنگ افکن (مازندران) 22 - فرزان عاشورزاده (مازندران) 17
طوفان ابراهیمی (البرز) 20 - عرفان بزرگی شوب (مازندران) 19
فینال///
محمدحسن پلنگ افکن (مازندران) 11 - طوفان ابراهیمی (البرز) 3
وزن چهارم (68- کیلوگرم):
مرحله یکهشتم///
امیرسینا بختیاری (زنجان) – استراحت
پدرام جمشیدی (تهران) 10 – امیرحسین امجدیان (کرمانشاه) 4
سالار رحمتی (اصفهان) – استراحت
استراحت – محمدحسین زاهدی (تهران)
سروش احمدی (مازندران) – استراحت
استراحت – مهدی عسگری (تهران)
حامد اصغری (آذربایجان شرقی) – استراحت
استراحت – محمدمهدی عمادی (تهران)
مرحله یکچهارم///
امیرسینا بختیاری (زنجان) 11 – پدرام جمشیدی (تهران) 9
سالار رحمتی (اصفهان) 5 – محمدحسین زاهدی (تهران) 13
سروش احمدی (مازندران) 8 – مهدی عسگری (تهران) یک
حامد اصغری (آذربایجان شرقی) 12 – محمدمهدی عمادی (تهران) 26
مرحله نیمه نهایی///
امیرسینا بختیاری (زنجان) 13 - محمدحسین زاهدی (تهران) 17
سروش احمدی (مازندران) 13 - محمدمهدی عمادی (تهران) 9
فینال///
محمدحسین زاهدی (تهران) 5 - سروش احمدی (مازندران) 6
وزن پنجم (74- کیلوگرم):
مرحله یکچهارم///
امیرمحمد بخشی (آذربایجان شرقی) 11 – امیررضا صادقیان (مازندران) 4
احمدرضا مختاری (فارس) 10 – مهدی محمدی گواری (مرکزی) 6
سیدامید حسینی (البرز) 24 – جمشید جمشیدپور (تهران) 7
امیرحسین بیضایی (مازندران) 9 – دانیال بزرگی شوب (مازندران) 15
مرحله نیمه نهایی ///
امیرمحمد بخشی (آذربایجان شرقی) 12 - احمدرضا مختاری (فارس) صفر
سیدامید حسینی (البرز) 19 - دانیال بزرگی شوب (مازندران) 14
فینال///
امیرمحمد بخشی (آذربایجان شرقی) 13 - سیدامید حسینی (البرز) 22
وزن ششم (80- کیلوگرم):
مرحله یکچهارم///
میرهاشم حسینی (آذربایجان شرقی) – استراحت
علی اشکوریان (مازندران) 26 – امیرعلی پروینی (تهران) 20
محمدحسین یزدانی (اصفهان) – استراحت
استراحت – آرین سلیمی (کرمانشاه)
مرحله نیمه نهایی///
میرهاشم حسینی (آذربایجان شرقی) 22 - علی اشکوریان (مازندران) 17
محمدحسین یزدانی (اصفهان) 25 – آرین سلیمی (کرمانشاه) 15
فینال///
میرهاشم حسینی (آذربایجان شرقی) 23 - محمدحسین یزدانی (اصفهان) 29
وزن هفتم (87- کیلوگرم):
مرحله یکهشتم///
مهران برخورداری (قزوین) – استراحت
مهدی قیاسی زاده (تهران) 5 – حسن بشیری (مازندران) یک
سهیل محمدیان (البرز) – استراحت
استراحت – علی نجفی (البرز)
محمدرضا محبی (اصفهان) – استراحت
استراحت – مهدی جلالی (قزوین)
سعید فتحی (اصفهان) – استراحت
استراحت – عرفان ناظمی (آذربایجان شرقی)
مرحله یکچهارم///
مهران برخورداری (قزوین) 3 – مهدی قیاسی زاده (تهران) 4
سهیل محمدیان (البرز) 10 – علی نجفی (البرز) 5
محمدرضا محبی (اصفهان) 2– مهدی جلالی (قزوین) 14
سعید فتحی (اصفهان) 18 – عرفان ناظمی (آذربایجان شرقی) 9
مرحله نیمه نهایی///
مهدی قیاسی زاده (تهران) 3 - سهیل محمدیان (البرز) 10
مهدی جلالی (قزوین) 15 - سعید فتحی (اصفهان) 8
فینال///
سهیل محمدیان (البرز) 6 - مهدی جلالی (قزوین) 14
وزن هشتم (87+ کیلوگرم):
مرحله یکچهارم///
سجاد مردانی (اصفهان) – استراحت
دانیال یزدان پرست (تهران) 8 – علی احمدی (مازندران) 16
ابوالفضل عباسی (مازندران) 11 – سعید رجبی (آذربایجان شرقی) 15
استراحت – علیرضا نادعلیان (مازندران)
مرحله نیمه نهایی///
سجاد مردانی (اصفهان) 8 - علی احمدی (مازندران) 6
سعید رجبی (آذربایجان شرقی) 11 - علیرضا نادعلیان (مازندران) 25
فینال///
سجاد مردانی (اصفهان) 8 - علیرضا نادعلیان (مازندران) 26
** نفرات اول و دوم این رقابتها و منتخبین کمیته فنی به اردوی تیم ملی دعوت میشوند.