به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان همدان، مسابقات لیگ برتر و دسته یک پومسه در رده کمربند قرمز به بالا در خانه تکواندو شهر همدان پیگیری شد.
نتایج کسب شده به شرح ذیل است:
رده سنی کمتر از 12سال:
1)دینا قاضی (استاد صمدیان)
2) بیتارسولی (استادعاطفه علیزاده.باشگاه کارگران)
3) نگارآریانسب (استادصمدیان)
4) نیکتاچراغی (استادعاطفه علیزاده)
رده سنی 12تا14سال:
1) نگین نادری نیکخواه (استادباباحیدری.خانه تکواندو)
2) نازنین آقامحمدی (استادباباحیدری.خانه تکواندو)
3) هانیه شعبانی (استادباباحیدری.خانه تکواندو)
4)صبااکبری (استادباباحیدری.خانه تکواندو)
رده سنی 18تا30 سال:
1) شقایق سادات جلیلیان (استادباباحیدری.خانه تکواندو)
2) نیلوفرآقامحمدی (استادحسینی.خانه تکواندو)
3) فرشته مطهری (استادباباحیدری.خانه تکواندو)
4) مریم باباحیدری (استادباباحیدری.خانه تکواندو)
رده سنی31تا40 سال:
1)سهیلا باباحیدری (استادباباحیدری.خانه تکواندو)
2) سمیه احمدی مساوات (استادباباحیدری.خانه تکواندو)
3) رقیه اسدی (استادوهابی)
تیمی زیر14 سال:
1) ستارگان غرب (استادباباحیدری)
2) آکادمی علیزاده
3) شکوفه های کارگران (استادعاطفه علیزاده.باشگاه کارگران)
تیمی رده سنی 18تا30 سال:
1) ستارگان غرب (استادباباجیدری.خانه تکواندو)
2) آکادمی حسینی
ابداعی رده سنی زیر14 :
1) نازنین آقامحمدی (استادباباحیدری.خانه تکواندو)
2) دینا قاضی (استادصمدیان)
فنی ترین بازیکن پومسه استاندارد: نگین نادری نیکخواه(استادباباحیدری)
پومسه ابداعی: نازنین آقامحمدی(استادباباحیدری)
اسامی تیم های اول تا چهارم به شرح ذیل است:
1)غرب (استادباباحیدری.خانه تکواندو)
2) تیم استادصمدیان.خانه تکواندو
3) تیم استاد حسینی.خانه تکواندو
4) تیم استاد عاطفه علیزاده.باشگاه کارگران
اولین دوره مسابقات لیگ پومسه استانی دربخش پومسه استاندارد و ابداعی (برتر و دسته یک) درتمامی رده های سنی از شهرستان های همدان، اسدآباد، ملایر و صالح آباد برگزار شد که در پایان نتایج به شرح ذیل است:
لیگ دسته یک:
رده سنی زیر 12 سال:
1) سمانوذری(استادفاطمه علیزاده.خانه تکواندو)
2) دیبا مهدوی(استادفاطمه علیزاده.خانه تکواندو)
3) نلیسا زارعی(استادفاطمه علیزاده.خانه تکواندو)
4) سهاخودیان(استادفاطمه علیزاده.خانه تکواندو)
رده سنی 12تا14سال:
1) ملیکا سالمی(اسدآباد)
2) مهسااحدی(استادیوسفی.باشگاه کارگران)
3) هدی جعفری(استادحسینی.خانه تکواندو)
4) نیوشاصفری(استاداسماعیل بیگی.ملایر)
رده سنی 15تا17سال:
1) تینا صفی خانی(استادحسینی.خانه تکواندو)
2) بیتاهاشمی(استادحسینی.خانه تکواندو)
3) سانازثابت مقدم (استادفاطمه علیزاده.خانه تکواندو)
4) راضیه رضایی(استادیوسفی.باشگاه کارگران)
رده سنی18تا30 سال:
1) زهرامیرزایی(استادحسینی.خانه تکواندو)
2) فرزانه مهر(استادخدابنده لو.کانون مهدیه)
3) سمانه نوروزی(استادحسینی.خانه تکواندو)
4) طاهره اقبالی(استادحسینی.خانه تکواندو)
تیمی زیر 14 سال:
1)آکادمی علیزاده (الف)
2) آکادمی علیزاده (ب)
3) فاتحان فردا(استادیوسفی)
4) آکادمی حسینی
تیمی رده سنی 15تا17سال:
1) آکادمی حسینی
2) آکادمی علیزاده
فنی ترین بازیکن در بخش پومسه استاندارد: تینا صفی خانی(استادحسینی.خانه تکواندو)
اسامی تیم های اول تا چهارم به شرح ذیل است:
1) تیم آکادمی علیزاده مقام اول
2) تیم آکادمی حسینی مقام دوم
3) تیم اسدآباد مقام سوم - تیم استادیوسفی باشگاه کارگران