به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان البرز، مسابقات هفته اول، دوم و سوم از مرحله رفت دهمین دوره مسابقات لیگ پومسه زنان استان "جام نگین البرز" در سالن خانه تکواندو استان با حضور 220 نفر شرکت کننده انفرادی و 70 تیم با حضور پومسه روهایی از استان های قم و تهران در خانه تکواندو استان برگزار شد.
اسامی نفرات اول تا سوم هر رده سنی به شرح ذیل است:
رده سنی زیر 9 سال (کمربند زرد و سبز):
1- راحیل قره گوزلو
2- مهدیه عدالت
3- معصومه قربانزاده - آیناز قمری
رده سنی زیر 9 سال (کمربند آبی و قرمز):
1- آرشین طاهرخانی
2- آیناز عسگری
3- فاطمه رحیمی - ساغر عباسی
رده سنی 12-9 سال (کمربند زرد و سبز)
1-یکتا حاجیلویی
2- زینب شاه نظری
3- هستی نعیمی - مبینا علی محمدی
رده سنی 12-9 سال (کمربند آبی و قرمز):
1-ترنم سرحدی
2-حنانه قلیچ خانی
3-ندا جلالی - فاطمه مقصودی
رده سنی 12-9 سال (کمربند مشکی):
1- مهشید رحیمی
2- سارا فریدونپور
3- دینا دهقانی - درسا زرینی
رده سنی 14-12 سال (کمربند زرد و سبز):
1-هستی جباری
2-نسترن غلامی
3-زهرا نظری - مهسا قدیری
رده سنی 14-12 سال (کمربند آبی و قرمز)
1- یاسمن شورگشتی
2- کوثر آقاجانی
3- مائده رضایی - الناز امامی پور
رده سنی 14-12 سال (کمربند مشکی):
1-حنانه داودی
2-مبینا رئیسی
3-یلدا اکبریان - فاطمه قره داغی
رده سنی 17-15 سال (کمربند قرمز به پایین)
1-سحر کاشف پوینده
2-مرضیه مظفری
3-محدثه کوه پر - آیدا کرمی
رده سنی 17-15 سال (کمربند مشکی)
1-مهسا خواجه وندی
2- زهرا وجدانی
3- دنیا ولی سوسهاب - ملیکا عاشوری
رده سنی 30-18 سال (کمربند قرمز)
1-یگانه حاجیلویی
2-رقیه جلیل پور
3-مریم محمدی - مهسا میرزایی
رده سنی 24-18 سال (کمربند مشکی)
1-ربابه پرونه
2-پارمیس نودهانی
3-محیا نجفی، لیلا برآغوشی
رده سنی 30-25 سال (کمربند مشکی)
1- لیلا مکوندی
2- مینا رضایی نصرتی
3-شادی پوربیرانوند - زینب جباری
رده سنی 40-31 سال (کمربند قرمز به بالا)
1-سهیلا عباسی
2-سمیه داداشی
3-زهرا زمانی - فریبا هلیلی
رده سنی بالای 41 سال (کمربند قرمز به بالا):
1-زهرا داداشی
2-فاطمه افلاکی
ابداعی زیر 14 سال (کمربند آبی به بالا)
1-عسل رهنمای
2-سارا فریدونپور
3-یکتا حاجیلویی - دنیا یعقوبی
ابداعی 17-15 سال (کمربند آبی به بالا)
1-دنیا ولی
2-نرگس سعیدپناه
3-کیمیا فیضی - مبینا بشیرزاده
ابداعی بالای 18 سال (کمربند آبی به بالا)
1-دنیا یزدان جو
2-رقیه جلیل پور
3-لیلا برآغوشی - ربابه پرونه
تیمی دو نفره زیر 9 سال (کمربند زرد و سبز):
1-تکاوران3
2-قهرمانان بیدکی
3- تکاوران 1 - تکاوران 2
تیمی سه نفره زیر 9 سال (کمربند آبی و قرمز)
1-ستارگان قدس1
2-ستارگان قدس2
3-قهرمانان بیدکی1 - قهرمانان بیدکی2
تیمی سه نفره 12-9 سال (کمربند زرد و سبز)
1-ستارگان قدس
2-سپیدار مشکین دشت
3- قهرمانان بیدکی1 - قهرمانان بیدکی2
تیمی دو نفره 12-9 سال (کمربند زرد و سبز)
1-قهرمانان بیدکی1
2-قهرمانان شهرداری مشکین دشت
3-سپیدار مشکین دشت، تکاوران1
تیمی دو نفره 12-9 سال (کمربند آبی و قرمز)
1-هانا
2-ملی پوشان فرزاد
3-سپیدار مشکین دشت، پیشگامان
تیمی سه نفره 12-9 سال (کمربند آبی و قرمز)
1-قهرمانان بیدکی1
2-قهرمانان بیدکی2
3-قهرمانان شهرداری مشکین دشت، تکاوران1
تیمی دو نفره 12-9 سال (کمربند مشکی):
1-طلای البرز1
2-تکاوران 1
3-قهرمانان بیدکی1 - قهرمانان شهرداری مشکین دشت
تیمی سه نفره 17-13 سال (کمربند زرد و سبز)
1-طلای البرز1
2-رزمیار نوین
3-تکاوران1
تیمی دو نفره 17-13 سال (کمربند آبی و قرمز)
1-ستارگان قدس
2-سپیدار مشکین دشت1
3-سپیدار مشکین دشت، قهرمانان بیدکی1
تیمی سه نفره 17-13 سال (کمربند آبی و قرمز):
1-سپیدار مشکین دشت1
2-پیشگامان
3-ستارگان قدس
تیمی دو نفره 17-13 سال (کمربند مشکی):
1-قهرمانان بیدکی1
2-طلای البرز1
3-ملی پوشان البرز - پیشگامان
تیمی سه نفره 17-13 سال (کمربند مشکی):
1-طلای البرز1
2-قهرمانان مشکین دشت
3-ستارگان قدس - قهرمانان بیدکی
تیمی دو نفره بالای 18 سال (کمربند قرمز به بالا)
1-قهرمانان مشکین دشت
2-طلای البرز1
3-قهرمانان بیدکی1 - ملی پوشان فرزاد