به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان همدان؛مسابقات قهرمانی شکوفه های(زیرخردسالان) دختر شهرستان همدان، در تمامی رده های کمربندی، گرامیداشت 8000شهید سرافراز دفاع مقدس استان همدان،جمعه مورخه 1402/7/21 باحضورباشگاههای همدان (کارگران،کانون مهدیه،شهید صانعی، شهیده خوانساری،مینو،خورشیدپور، برنا، خانه تکواندو ،اکادمی علیزاده، ولایت،اکادمی طوفان،قهرمان، جورقان، شهید مدنی،فردوسی) برگزار شد.
*نفرات برتر به به شرح زیر است:
کمربند زرد
وزن اول
نفر اول:نیلا ترکمان(شهیده خوانساری)
نفر دوم:زهرا خلج(برنا)
نفر سوم:مهرسا رازمهر(شهیده خوانساری)
سوم مشترک:اسرا زمانی(شهید مدنی)
وزن دوم
نفراول:ارغوان مبارز خواه(باشگاه برنا)
نفر دوم:پریماه طاهری(باشگاه ولایت)
نفر سوم:آیدا ستاره ای(آکادمی طوفان)
سوم مشترک: یاسمین زهرا حقیقی(قهرمان)
وزن سوم
نفراول:آیلین شهبازی(باشگاه جورقان)
نفر دوم:حنانه اصلانی(خورشید پور)
نفر سوم:مهنا ساسانی پور(شهیدصانعی)
سوم مشترک:نیکا مهرابی(آکادمی طوفان)
وزن چهارم
نفراول:متینا آئینی(قهرمان)
نفردوم:دلارام رزاقی(کانون مهدیه)
نفرسوم:زهرا یاوری(قهرمان)
سوم مشترک:بهاره سلوکی مکربی (شهیده خوانساری)
وزن پنجم
نفراول:مهرسانا سادات موسوی کسا(شهیده خوانساری)
نفردوم:محیا سادات عباسی جلال(کانون مهدیه)
نفرسوم:نیکا هلالی (شهیده خوانساری)
سوم مشترک:زهرا رستمی(آکادمی طوفان)
وزن ششم
نفراول:فاطمه جلیلی منصف(خورشید پور)
نفردوم:الهام موسیوند(آکادمی طوفان)
نفرسوم:ریحانه قهرمانی زاده(شهیده خوانساری)
سوم مشترک:مهرانا رسولی مرام(قهرمان)
وزن هفتم
نفراول:مهرسانا شکری(قهرمان)
نفردوم:عسل حسینی(ولایت)
نفرسوم:یگانه خانی(شهید مدنی)
سوم مشترک:مه یاس شیر محمدی(ولایت)
وزن هشتم
نفراول:آرمیتا شکوهی اقبال(خورشید پور)
نفردوم:مریلا زارعی(مینو)
وزن نهم
نفراول:محدثه دهقانی(خورشید پور)
نفر دوم:نازنین زهرا احمدی(برنا)
نفر سوم:زهرا امینی (شهید مدنی)
سوم مشترک:حلما درویشی(آکادمی طوفان )
وزن دهم
نفر اول:مهرسا الماسی(آکادمی علیزاده)
نفر دوم:النا زکی خانی(شهید مدنی)
نفر سوم: بارانا درخشانی پور(قهرمان)
*کمربند سبز-آبی*
وزن اول
نفر اول:دیانا جعفری(مینو)
وزن دوم
نفر اول:آذین سیاح(کارگران)
نفر دوم:نازنین چراغی(فردوسی)
نفر سوم:نهال قراگوزلو(خورشید پور)
سوم مشترک:هلن احمدی(خورشید پور)
وزن سوم
نفر اول:سوگند افشار(فردوسی)
نفر دوم:اسما یقینی(کارگران)
نفر سوم:آیسان جهانگیری(کارگران)
وزن چهارم
نفر اول:کمند دینی(جورقان)
نفر دوم:حلما خدمتی(خورشید پور)
نفر سوم:حلما عظیمی (قهرمان)
سوم مشترک:آوین عبدالهی(آکادمی علیزاده)
وزن پنجم
نفر اول:الینا عمید(کانون مهدیه)
نفر دوم:یاسمین چهاردولی(خ.ت باباحیدری)
نفر سوم:درسا کوثری(مینو)
سوم مشترک:محدثه مرتضایی(آکادمی علیزاده)
وزن ششم
نفر اول:آتنا رسولی(خورشید پور)
نفر دوم:الینا خوشرخ(آکادمی علیزاده)
نفر سوم:یاسمن احمدی(جورقان)
وزن هفتم
نفر اول:عطیه بهرامی(کارگران)
نفر دوم:زهرا آقا محمدی(شهیده خوانساری)
نفر سوم:فاطمه کیمنش(خورشید پور)
وزن دهم
نفر اول:هلنا مخدومی(خورشید پور)
نفر دوم :هستی شعبانی(آکادمی علیزاده)
نفر سوم :پانیذ کاریوردی(خورشید پور)
سوم مشترک :غزل نوری کیا(شهیده خوانساری)
*کمربند قرمز - مشکی*
وزن پنجم
نفر اول:رزا ضیایی(آکادمی علیزاده)
نفر دوم:یسرا بیگلری(خ.ت باباحیدری)