به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از روابط عمومی هیئت تکواندو استان زنجان ،مسابقات انتخابی خردسالان و نونهالان دختر استان زنجان روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۴/۱۷ با شرکت ۱۰۳ تکواندوکار در محل خانه تکواندو استان زنجان برگزار گردید.
این مسابقات با حضور ریاست هیئت تکواندو ،نایب رئیس و دبیر هیئت تکواندو زنجان برگزار و نفرات سکونشین مشخص شدند.
نفرات سکونشین مسابقات انتخابی قهرمانی خردسالان:
وزن اول (26- کیلوگرم)
مقام اول : حدیث عسگری(طاهرباطنی)
مقام دوم :الینا جعفری یزنی(افشاری)
مقام سوم : کیمیا مظفری(بیگدلی) – یکتا محمدی ناصح(بیگدلی)
وزن دوم (۲۸- کیلوگرم)
مقام اول : پری ناز فتحی(رضایی)
مقام دوم : نازنین زهرا بابایی(بیگدلی)
مقام سوم : نرگس اجلی(اوجاقلو)
وزن سوم (۳۰- کیلوگرم)
مقام اول : نوا قدیمی(بیگدلی)
مقام دوم : مونا بهرامی(آقامحمدلو)
مقام سوم : ثنا ربیعی(احمدی نسب) – صبا شجاعی(آقامحمدلو)
وزن چهارم(۳۳-)
مقام اول : وانیا احمدی(بیگدلی)
مقام دوم : روژیا کبودوند(بیگدلی)
مقام سوم : رها محمدی(احمدی نسب) – مبینا جعفری(اسلامی)
وزن پنجم (۳۶-کیلوگرم)
مقام اول : آیسان اسماعیلی(بیگدلی)
مقام دوم : فاطمه ندرلو(آقامحمدلو)
مقام سوم : نازنین بشیری(بیگدلی) – آنیسا احمدی(اسلامی)
وزن ششم(۴۰-کیلوگرم)
مقام اول : پریا بابایی(احمدی نسب)
مقام دوم : ستیا رجبی(افشاری)
مقام سوم : مهنا مهری(بیگدلی)
وزن هفتم (۴۴- کیلوگرم)
مقام اول : غزل داداشی(احمدی نسب)
وزن نهم (۵۲-کیلوگرم)
مقام اول : مهنا عباسی(بیگدلی)
وزن دهم (۵۲+ کیلوگرم)
مقام اول : ریحانه افشاری(بیگدلی)
همچنین در پایان این مسابقات وانیا احمدی(بیگدلی) بعنوان فنی ترین بازیکن و فرزانه اوجاقلو بعنوان بهترین داور خردسالان برگزیده شدند.
نفرات سکونشین مسابقات انتخابی قهرمانی نونهالان استان:
وزن دوم (۳۳-کیلوگرم)
مقام اول : هانیه بیگدلی(اکبری)
مقام دوم :نرگس هاشمی(برجی)
مقام سوم : سارینا سلطانی(محبی) – الهام ازلگینی(اکبری)
وزن سوم (۳۷- کیلوگرم)
مقام اول : شادی یزدانی(رضایی)
مقام دوم : آیلار محمدی(پرویزی)
مقام سوم : سودا حاجی میری(رضایی) _ سونیا حاتمی(احمدی نسب)
وزن چهارم(۴۱-کیلوگرم)
مقام اول : نازنین فاطمه بیگلر(اکبری)
مقام دوم : رها حسینی(احمدی نسب)
مقام سوم : مهسا کرمی(طاهرباطنی) _ سوگند نجاتی(احمدی نسب)
وزن پنجم (۴۴-کیلوگرم)
مقام اول : زهرا نبی زاده(بیگدلی)
مقام دوم : غزل کلانتری(شامی)
مقام سوم : مائده خدایگان(رضایی) – زهرا عسگری (افشاری)
زن ششم(۴۷- کیلوگرم)
مقام اول : ستایش احمدی(بیگدلی)
مقام دوم : یاسمین الماسی(بیگدلی)
مقام سوم : مانا طاهری (بیگدلی) _ ریحانه محمدی(برجی)
وزن هفتم (۵۱- کیلوگرم)
مقام اول : آتنا گل محمدی(اکبری)
مقام دوم :زهرا حیدری (برجی)
مقام سوم : ملینا جباری(آقامحمدلو)_ الهام محلاتی(فریدونی)
وزن هشتم (۵۵- کیلوگرم)
مقام اول : سوگند شایان جو(رضایی)
مقام دوم : نگین محمدی ورجوشانی (بیگدلی)
مقام سوم : نازنین حیدری حسین آب(احمدی نسب)_ سیده زهرا موسوی ویری(رضایی)
وزن نهم (۵۹کیلوگرم)
مقام اول : نرگس نصیری(اسلامی)
مقام دوم : حنانه ذوالقدر (افشاری)
مقام سوم : کاملیا محمدی(بهرامی) فاطمه حیدری(فریدونی)
وزن دهم (۵۹+ کیلوگرم)
مقام اول : حنانه صالحی(اکبری)
مقام دوم : مهرگان عاشوری (اوجاقلو)
مقام سوم : ستایش آقاجانلو(آقامحمدلو)_ سلاله کرمی(ملک قصابی)
همچنین در پایان این مسابقات آتنا گل محمدی(اکبری)بعنوان فنی ترین بازیکن و مهری داداشی بعنوان بهترین داور نونهالان برگزیده شدند.