به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان لرستان، یک دوره مسابقات تکواندو به مناسبت ۲۲ بهمن در تمامی رده های سنی و در دو بخش پومسه و کیوروگی با حضور 80 شرکت کننده روز جمعه - 22 بهمن ماه با حضور رئیس هیات تکواندو شهرستان الیگودرز منصور کردی و بهرامی مسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان این شهرستان در سالن شهید خداکرم کاظمی برگزار گردید.
نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر معرفی شدند:
شکوفه ها///
وزن دوم:
نفر اول: آیدا عبدالهی
نفر دوم: مهدیه شاهنصیری
وزن سوم:
نفر اول: مینا روشن
نفر دوم: اسما تاجمیری
وزن هفتم:
نفر اول: آیناز عبدالهی
نفر دوم: فاطمه حسنوند
نفر سوم: نازنین صراطی
خردسالان///
وزن اول:
نفر اول: ثنا نعمتی
وزن سوم:
نفر اول: میناجوادی
نفر دوم: نیکا سمیعی
وزن چهارم:
نفر اول: فاطمه سرلک
نفر دوم: زهرا خلیلی
نفر سوم: نادیا نوری
وزن پنجم:
نفر اول: آناهیتا ملکی
نفر دوم: رخساره سلیمانی
نفر سوم: پریا رحمانی
وزن ششم:
نفر اول: سیده هانیه صالح کوتاه
نفر دوم: نرگس جمشیدی
نفر سوم: راحیل سلیمانی
وزن هفتم:
نفر اول: یاسمن کریمی
نفر دوم: ستایش صراطی
نفر سوم: نازنین موسوی
وزن هشتم:
نفر اول: ضحی اکبری
نفر دوم : فاطمه سرلک
وزن نهم:
نفر اول: فاطمه زهرا نریمانی
نفر دوم: هستی گنجی
نونهالان///
وزن اول:
نفر اول: نرگس سهرابی
وزن دوم:
نفر اول: سیده فاطمه موسوی
وزن سوم:
نفر اول: نیایش میرزایی
نفر دوم: غزل قلی الیگودرزی
نفر سوم: زهرا حاجی حاجی
وزن چهارم:
نفر اول: السا توکلی
نفر دوم: هستی سرلک
وزن ششم:
نفر اول: سارینا نعمتی
نفر دوم: مهرنوش جمشیدی
نفر سوم: ستایش حبیبی
سوم مشترک: پرنیان اداوی
وزن هفتم:
نفر اول: مهدیه مهدوی
نفر دوم: الهه غلامی
نفر سوم: ناریا غیاثی
وزن هشتم:
نفر اول: مریم محمودی
نفر دوم: مهدیه شاه نصیری
نفر سوم: سمانه ویسی
سوم مشترک: مریم شاهسواری
وزن نهم:
نفر اول: زینب موسوی
نفر دوم: سونیا استرکی
نفر سوم: مهدیه چراغیان
وزن دهم:
نفر اول: فرحنازجمشیدی
نفر دوم: زهرا رنجبر
نفر سوم: مهشاد ابراهیمی
نوجوانان///
وزن سوم:
نفر اول: الناز ملکی
وزن پنجم:
نفر اول: بهاره جمشیدی
نفر دوم: فاطمه موسوی رئوف
وزن نهم:
نفر اول: پریا حسن زاده
جوانان///
وزن دهم:
نفر اول: ندا روشن
بخش پومسه///
زیر 12 سال:
نفر اول: مهرآفرین محمودی
نفر دوم: زهرا بساک
نفر سوم: مبینا شاهسواری
12 تا 14سال:
نفر اول: نهال محمودی
نفر دوم: مبینا مرادپور
نفر سوم: وفا تاجمیری
15 تا 17 سال:
وزن اول: نگار شهیدی فر
نفر دوم: سارا خلیلی
نفر سوم: سحر حسینی
بهترین ها///
داور نمونه: معصومه ملک محمودی
بازیکن فنی: پریا حسن زاده