به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته چهارم و پنجم از مرحله نخست رقابتهای گروه اول و دوم، هفدهمین دوره لیگ تکواندو زنان "جام کوثر" «یادواره شهیده شاخص ورزش کشور بانو شیرین روحانی راد» امروز (پنجشنبه - 30 دی ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.
هشت تیم آترا، اوج، باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ)، پایگاه سلامتی رها، هیات تکواندو استان خوزستان، هیات تکواندو استان کرمانشاه، هیات تکواندو استان مازندران و هیات تکواندو دورود در گروه اول و تیمهای آینده سازان لوازم خانگی کن، شرکت رهنما تجارت آراز امین (رتاآ)، لوازم خانگی کن، لوکس شمشیری یاس، هیات تکواندو استان فارس، هیات تکواندو استان قم، هیات تکواندو استان کرمان و هیات تکواندو استان هرمزگان در گروه دوم قرار دارند.
نتایج کسب شده رقابت های هفته چهارم و پنجم به شرح زیر است:
هفته چهارم///
«تیم اوج صفر – تیم هیات تکواندو استان مازندران 8»
وزن 46- کیلوگرم:
یاسمن ساغری 5 - هانیه حسن نژاد 64
وزن 49- کیلوگرم:
عدم حضور - همتا برجسته/ برنده نماینده مازندران
وزن 53- کیلوگرم:
آیناز صاحب الزمانی 3 - محدثه شریفیان 48
وزن 57- کیلوگرم:
مهدیه بیگلری 4 - حدیثه اماره 58
وزن 62- کیلوگرم:
عطیه نوری 8 - فاطمه جعفری 82
وزن 67- کیلوگرم:
نازنین رعنایی 3 - نازنین تنکابنی 24
وزن 73- کیلوگرم:
عدم حضور - الهام نوایی
وزن 73+ کیلوگرم:
زینب اخترشناس صفر - زهر حسن نتاج 14
«تیم پایگاه سلامتی رها 6 – تیم هیات تکواندو استان خوزستان 2 »
وزن 46- کیلوگرم:
سمانه لطف اللهی 16 - یلدا بدری حاجی ور 30
وزن 49- کیلوگرم:
سعیده وکیلی 29 - شیرین منفرد 15
وزن 53- کیلوگرم:
سارا میزبان 31 - نیوشا زیلانی صفر
وزن 57- کیلوگرم:
شقایق خانجانی 41 - دنیا بیات 16
وزن 62- کیلوگرم:
محدثه فرامرزی 18 - فاطمه معتمدی 23
وزن 67- کیلوگرم:
کیمیا یوسفی 45 - مهدی اسمعیل وندی 25
وزن 73- کیلوگرم:
فاطمه اکرمی 10 - تینا زعفرانی زاده یک
وزن 73+ کیلوگرم:
زینب اسدی 26 - فاطمه آذرمهر 9
«تیم هیات تکواندو دورود 5 – تیم آترا 3»
وزن 46- کیلوگرم:
آوین فرامرزی 35 - زهرا محمدی 15
وزن 49- کیلوگرم:
درسا علی نوری 35 - سحر مرتضوی 20
وزن 53- کیلوگرم:
مهدی خوش اخلاق 20 - مهسا ابراهیم وند 11
وزن 57- کیلوگرم:
نگین ناصری پور 18 - فاطمه حیاتی 16
وزن 62- کیلوگرم:
نرگس لک 14 - فاطمه دهقانی 36
وزن 67- کیلوگرم:
سما هاشمی کیا 11 - هدیه زمانی 17
وزن 73- کیلوگرم:
مهسا آذرخش 3 - مینو طبیبی 18
وزن 73+ کیلوگرم:
سپیده سادات موسوی 17 - نگار اسحقی 2
هفته پنجم///
«تیم اوج صفر– تیم هیات تکواندو دورود 8 »
وزن 46- کیلوگرم:
یاسمن ساغری 6 - اوین فرامزی 28
وزن 49- کیلوگرم:
عدم حضور - درسا علی نوری/ برنده نماینده دورود
وزن 53- کیلوگرم:
آیدا تذری 3 - مهدیه خوش اخلاق 25
وزن 57- کیلوگرم:
مهدیه بیگلری 5 - نگین ناصری پور 35
وزن 62- کیلوگرم:
عطیه نوری 16 - فاطمه هاشمی کیا 26
وزن 67- کیلوگرم:
نازنین رعنایی 8 - سما هاشمی کیا 20
وزن 73- کیلوگرم:
عدم حضور - فاطمه قائد رحمتی/ برنده نماینده دورود
وزن 73+ کیلوگرم:
زینب اخترشناس 7 - سپیده سادات موسوی 16
«تیم پایگاه سلامتی رها یک – تیم هیات تکواندو استان مازندران 7»
وزن 46- کیلوگرم:
سمانه لطف اللهی 4 - هانیه حسن نژاد 25
وزن 49- کیلوگرم:
سعیده وکیلی 4 - فرشته خزایی 24
وزن 53- کیلوگرم:
سارا میزبان 33 - همتا برجسته 35
وزن 57- کیلوگرم:
آرزو بهرامی 9 - حدیثه اماره 29
وزن 62- کیلوگرم:
سیده ساناز صدرالدینی 20 - فاطمه جعفری 40
وزن 67- کیلوگرم:
کیمیا یوسفی 8 - نازنین تنکابنی 5
وزن 73- کیلوگرم:
انیس وفایی نژاد - 15 - الهام نوایی 22
وزن 73+ کیلوگرم:
زینب اسدی 30 - زهره حسن نتاج 31
هفته چهارم///
«تیم هیات تکواندو استان قم 5 – تیم هیات تکواندو استان فارس 3»
وزن 46- کیلوگرم:
زکیه رجبی 26 - فاطمه قنبری 30
وزن 49- کیلوگرم:
نازنین چهارمحالی 35 - بهاره فریدونی 25
وزن 53- کیلوگرم:
ریحانه عبداللهی 9 - زینب دلاوی 29
وزن 57- کیلوگرم:
الهام محمدی 28 - اسما باخدا 27
وزن 62- کیلوگرم:
نسیم نریمانی 16 - صدف شاهی 5
وزن 67- کیلوگرم:
یکتا خوش اخلاق 7 - مائده تحویلی 27
وزن 73- کیلوگرم:
مطهره زارع 31 - فاطمه عباسی 13
وزن 73+ کیلوگرم:
زهرا قربانی 16 - مریم پا سالاری 4
«تیم هیات تکواندو استان هرمزگان صفر – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن 8»
وزن 46- کیلوگرم:
فاطمه ذاکری 2 مبینا فلاحیان 21
وزن 49- کیلوگرم:
فاطیما قلجایی صفر - پریا کیایی 40
وزن 53- کیلوگرم:
هانیه غیبی 2 - مهشاد احوطی 46
وزن 57- کیلوگرم:
سحر کارگر 4 - اوین پاداشی 24
وزن 62- کیلوگرم:
ساحل جمالی 20 - سیده اسرا هاشمی 22
وزن 67- کیلوگرم:
مریم حمدانی پور 7 - عسل صابری 29
وزن 73- کیلوگرم:
مهشید داوودی 3 - آتوسا پروین 24
وزن 73+ کیلوگرم:
زیلان غلام پور 4 - شیما آزاد 30
هفته پنجم///
«تیم آینده سازان لوازم خانگی کن 7 – تیم هیات تکواندو استان فارس یک»
وزن 46- کیلوگرم:
هستی پوربخشی 19 - فاطمه قنبری 6
وزن 49- کیلوگرم:
پریا کیایی 32 - ندا اکبری 7
وزن 53- کیلوگرم:
اوین پاداشی 19 - هاینه عبداللهی 3
وزن 57- کیلوگرم:
سیده اسرا هاشمی 22 - الینا احمدیان 37
وزن 62- کیلوگرم:
ستاره چواری 31 - مائده تحویلی 11
وزن 67- کیلوگرم:
عسل صابری 14 - ملیکا مکتوبیان صفر
وزن 73- کیلوگرم:
آتوسا پروین 14 - فاطمه عباسی صفر
وزن 73+ کیلوگرم:
شیما آزاد - مریم پاسالاری / انصرف نماینده هیات تکواندو فارس - برنده نماینده آینده سازان لوازم خانگی کن