به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیستمین دوره رقابتهای لیگ برتر تکواندو "جام خلیج فارس" یادواره شهید تکواندوکار مدافع حرم محسن حججی با حضور 11 تیم از امروز (دوشنبه - ششم دی ماه) کار خود را آغاز کرد.
شش تیم لوازم خانگی کن، صنعت مس کرمان، پالایش نفت آبادان، پاس، معتمد و پارسیان البرز در گروه دوم قرار دارند که رقابتهای هفته اول و دوم از این گروه امروز در فدراسیون تکواندو انجام شد.
نتایج کسب شده رقابتهای هفته اول و دوم از گروه دوم به شرح زیر است:
نتایج مبارزات هفته اول:
دیدار اول///
« تیم پاس 4 – تیم باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان 4»
مبارزه اول (وزن 68- کیلوگرم):
حمیدرضا هادیان 27 – محمدسالار وحیدی 19
مبارزه دوم (وزن 87- کیلوگرم):
سیداحمد خسروفر 13 – مهدی جلالی 9
مبارزه سوم (وزن 54- کیلوگرم):
علی شجاعی 19 – امیررضا مددی 27
مبارزه چهارم (وزن 74- کیلوگرم):
امیرحسین بهرآبادی 18 – سیدامید حسینی 24
مبارزه پنجم (وزن 80- کیلوگرم):
ابوالفضل غفاری 17 – علی اشکوریان 19
مبارزه ششم (وزن 87+ کیلوگرم):
محمدرضا اینانلو 10 – سهیل محمدیان 24
مبارزه هفتم (وزن 63- کیلوگرم):
محمدرضا نوروزی 9 – طوفان ابراهیمی 23
مبارزه هشتم (وزن 58- کیلوگرم):
یاشار عطاردی 27 – محمدصادق دهقانی 21
دیدار دوم///
« تیم شرکت پالایش نفت آبادان 7 – تیم پارسیان البرز یک»
مبارزه اول (وزن 80- کیلوگرم):
رامین حسین قلی زاده 5 - علی قدوسی 3
مبارزه دوم (وزن 63- کیلوگرم):
سیدعرفان معروف زاده 17 - محمدحسین جلیل زاده 14
مبارزه سوم (وزن 68- کیلوگرم):
مهدی یوسفی 31 - امیرحسین نیرومند 11
مبارزه چهارم (وزن 58- کیلوگرم):
محمدرضا دریس سعیدی زاده 17 - محمد سیفی 35
مبارزه پنجم (وزن 74- کیلوگرم):
محمد مقدم فرد 24 - پارسا پوشیان 2
مبارزه ششم (وزن 87- کیلوگرم):
عرفان حیدری 22 - سیدابوالفضل حسنی یک
مبارزه هفتم (وزن 87+ کیلوگرم):
آرش دباغ تفرشی 17 - امیرحسام جانجانی 3
مبارزه هشتم (وزن 54- کیلوگرم):
سعید احسانی - عدم حضور نماینده پارسیان البرز
دیدار سوم///
« تیم معتمد یک – تیم لوازم خانگی کن 7»
مبارزه اول (وزن 74- کیلوگرم):
اشکان زحمتکشان 9 - رضا کلهر 31
مبارزه دوم (وزن 87+ کیلوگرم):
مهدی عابدینی 26 - علیرضا نادعلیان 25
مبارزه سوم (وزن 68- کیلوگرم):
امیرمصطفی رضایی 11 - محمدمهدی عمادی 17
مبارزه چهارم (وزن 80- کیلوگرم):
علی قویدل 26 - امیرعلی پروینی 32
مبارزه پنجم (وزن 54- کیلوگرم):
رضا زارع 14 - راستین خواجوی 16
مبارزه ششم (وزن 58- کیلوگرم):
حسین رییسی 5 - علیرضا حسین پور 24
مبارزه هفتم (وزن 63- کیلوگرم):
ابوالفضل جودکی 14 - کیوان کاظمی 36
مبارزه هشتم (وزن 87- کیلوگرم):
حسین بشیری 12 - ابوالفضل عباسی 27
نتایج مبارزات هفته دوم:
دیدار اول///
« تیم پاس 6 – تیم پارسیان البرز 2»
مبارزه اول (وزن 68- کیلوگرم):
حمیدرضا هادیان 34 - امیرحسین نیرومند 22
مبارزه دوم (وزن 74- کیلوگرم):
امیرحسین بهرآبادی 33 - حسن یارمحمدی 3
مبارزه سوم (وزن 87- کیلوگرم):
سیداحمد خسروفر 30 - علی قائمی 5
مبارزه چهارم (وزن 58- کیلوگرم):
یاشار عطاردی 44 - محمد سیفی 22
مبارزه پنجم (وزن 80- کیلوگرم):
ابوالفضل غفاری 13 - مهران سعیدی 15
مبارزه ششم (وزن 87+ کیلوگرم):
فردین نظرپور 13 - امیرحسام جانجانی 28
مبارزه هفتم (وزن 63- کیلوگرم):
امیرمحمد امیرمحمدی 28 - محمدحسین جلیل زاده 7
مبارزه هشتم (وزن 54- کیلوگرم):
علی شجاعی - عدم حضور نماینده پارسیان البرز
دیدار دوم///
« تیم شرکت پالایش نفت آبادان 5 – تیم معتمد 3»
مبارزه اول (وزن 58- کیلوگرم):
مهدی اسحاقی 68 - امیر ضامنی 12
مبارزه دوم (وزن 87- کیلوگرم):
امیرمحمد قهرمانی 25 - حسن بشیری یک
مبارزه سوم (وزن 80- کیلوگرم):
میثم اسکندری 23 - پوریا مغانلو 23/ راند طلایی - برنده اسکندری
مبارزه چهارم (وزن 68- کیلوگرم):
مهدی یوسفی 30 - امیرمصطفی رضایی 10
مبارزه پنجم (وزن 63- کیلوگرم):
مهدی شنانی 28 - مهدی نادری 34
مبارزه ششم (وزن 54- کیلوگرم):
سعید احسانی 38 - رضا زارع 42
مبارزه هفتم (وزن 74- کیلوگرم):
محمدرضا قشمی 22 - اشکان زحمتکشان 29
مبارزه هشتم (وزن 87+ کیلوگرم):
محمدرضا خانی 13 - مهدی عابدینی 11
دیدار سوم///
« تیم لوازم خانگی کن 4 - تیم باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان 4»
مبارزه اول (وزن 87- کیلوگرم):
مهران برخورداری 21 - مهدی جلالی 7
مبارزه دوم (وزن 74- کیلوگرم):
رضا کلهر 17 - سیدامید حسینی 34
مبارزه سوم (وزن 68- کیلوگرم):
محمد مهدی عمادی 20 - محمدسالار وحیدی 4
مبارزه چهارم (وزن 54- کیلوگرم):
امیرعباس رهنما 37 - امیررضا مددی 26
مبارزه پنجم (وزن 63- کیلوگرم):
فرزان عاشورزاده 36 - طوفان ابراهیمی 16
مبارزه ششم (وزن 58- کیلوگرم):
متین رضایی 26 - محمدصادق دهقانی 29
مبارزه هفتم (وزن 80- کیلوگرم):
آرین سلیمی 36 - علی اشکوریان 37
مبارزه هشتم (وزن 87+ کیلوگرم):
محمدمهدی طاهرخانی 10 - سهیل محمدیان 30