به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات ورود به اردوی تیمملی تکواندو زنان به منظور حضور در مسابقات قهرمانی جهان 2022، امروز (شنبه – چهارم دی ماه) با حضور 46 هوگوپوش در خانه تکواندو برگزار شد.
این رقابتها با حضور نفرات اول و دوم مسابقات آزاد کشوری و منتخبین کادرفنی، دارندگان مدال طلا و نقره مسابقات جام فجر سال 1400، دارندگان مدال طلا و نقره مسابقات آزاد آسیا سال 1400، مدال آوران مسابقات قهرمانی آسیا سال 2021، مدال آوران تورنمنت های بین المللی دارای گرید در سال 1399 و منتخبین حاضر در اردوی تیم ملی اعزامی به مسابقات آزاد جهانی عربستان پیگیری شد.
نتایج کسب شده در این رقابتها به شرح زیر است:
وزن اول (46- کیلوگرم):
مرحله یکچهارم///
سعیده نصیری (سمنان) – استراحت
فرشته خزایی (مازندران) 11 – مبینا کلیوند (البرز) 13
معصومه رنجبر (تهران) 12 – نگار اسماعیلی (اصفهان) 13
پریماه قلینژاد (مازندران) 7 – مهشید کریمیان (البرز) 29
مرحله نیمه نهایی ///
سعیده نصیری (سمنان) 15 – مبینا کلیوند (البرز) 6
نگار اسماعیلی (اصفهان) 16 - مهشید کریمیان (البرز) 13
فینال///
سعیده نصیری (سمنان) صفر - نگار اسماعیلی (اصفهان) 2
وزن دوم (49- کیلوگرم):
مرحله یکهشتم///
غزل سلطانی (سمنان) – استراحت
همتا برجسته (مازندران) 14 – محدثه شریفیان (مازندران) 10
زهرا علیزاده (تهران) – استراحت
استراحت – نگار قدیانی (البرز)
مبینا نعمتزاده (تهران) – استراحت
استراحت – پریسا شعبانپور (مازندران)
سارا احدی نیا (اصفهان) – استراحت
استراحت – مریم ملکوتیخواه (تهران)
مرحله یک چهارم///
غزل سلطانی (سمنان) 21 – همتا برجسته (مازندران) 13
زهرا علیزاده (تهران) 2 – نگار قدیانی (البرز) 8
مبینا نعمتزاده (تهران) 22 – پریسا شعبانپور (مازندران) 2
سارا احدی نیا (اصفهان) 21 – مریم ملکوتیخواه (تهران) 19
مرحله نیمه نهایی///
غزل سلطانی (سمنان) 4 - نگار قدیانی (البرز) 3
مبینا نعمتزاده (تهران) 30 - سارا احدی نیا (اصفهان) 3
فینال///
غزل سلطانی (سمنان) 10- مبینا نعمتزاده (تهران) 25
وزن سوم (53- کیلوگرم):
مرحله یکچهارم///
ناهید کیانی (تهران)- استراحت
اوین پاداشی (کردستان) 11 – مریم رضانژاد (مازندران) 12
حدیثه اماره (قزوین) – استراحت
استراحت – زهرا وطن دوست (مازندران)
مرحله نیمه نهایی///
ناهید کیانی (تهران) 25 – مریم رضانژاد (مازندران) 5
حدیثه اماره (قزوین) 7 – زهرا وطن دوست (مازندران) 4
فینال///
ناهید کیانی (تهران) 14 - حدیثه اماره (قزوین) 16
وزن چهارم (57- کیلوگرم):
مرحله یکچهارم///
نسترن ولیزاده (البرز) – استراحت
مبینا شاکری (مازندران) 17 – راضیه رنگرززاده (خراسان رضوی) 4
عادله شعبانپور (مازندران) – استراحت
استراحت – فاطمه جعفری (قزوین)
مرحله نیمهنهایی///
نسترن ولی زاده (البرز) 13 - مبینا شاکری (مازندران) صفر
عادله شعبانپور (مازندران) 8- فاطمه جعفری (قزوین) 14
فینال///
نسترن ولی زاده (البرز) 13 - فاطمه جعفری (قزوین) 6
وزن پنجم (62- کیلوگرم):
مرحله نیمهنهایی///
پریسا جوادی (مازندران) – استراحت
تینا مدانلو (مازندران) 15 – نرگس میرنوراللهی (البرز) 36
فینال///
پریسا جوادی (مازندران) 6 - نرگس میرنوراللهی (البرز) 8
وزن ششم (67- کیلوگرم):
مرحله یکهشتم///
کیمیا همتی (البرز) – استراحت
مانیا پیمان خواه (تهران) 3 – ستایش حقیقتدوست (البرز) 5
سمیرا بیانی (یزد) – استراحت
استراحت – یاسمن محمدی (اصفهان)
عالمه پوشیان جویباری (مازندران) – استراحت
استراحت – الهام حقیقی (تهران)
نازنین تنکابنی (مازندران) – استراحت
استراحت – عسل صابری (تهران)
مرحله یک چهارم///
کیمیا همتی (البرز) 11 - ستایش حقیقتدوست (البرز) یک
سمیرا بیانی (یزد) 4 – یاسمن محمدی (اصفهان) 17
عالمه پوشیان جویباری (مازندران) 13 – الهام حقیقی (تهران) 10
نازنین تنکابنی (مازندران) 8 – عسل صابری (تهران) 3
مرحله نیمه نهایی///
کیمیا همتی (البرز) 14 - یاسمن محمدی (اصفهان) 15
عالمه پوشیان جویباری (مازندران) 7 - نازنین تنکابنی (مازندران) صفر
فینال///
یاسمن محمدی (اصفهان) 15 - عالمه پوشیان جویباری (مازندران) 8
وزن هفتم (73- کیلوگرم):
مرحله نیمهنهایی///
ملیکا میرحسینی (تهران) 24 – فاطمه رضایی پور (تهران) 4
فاطمه شفیع پور (البرز) 4 – مهسا کیا دلیری (مازندران) 9
فینال///
ملیکا میرحسینی (تهران) 5 - مهسا کیادلیری (مازندران) 2/ انصراف میرحسینی - برنده کیادلیری
وزن هشتم (73+ کیلوگرم):
مرحله نیمهنهایی///
زینب اسماعیلی (البرز) 28 – سپیده سادات موسوی (لرستان) 7
زهرا کیان (البرز) 15 – زینب اسدی (همدان) 17
فینال///
زینب اسماعیلی (البرز) 17 - زینب اسدی (همدان) 6