به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان قم، دیدارهای هفته ی اول تا سوم مسابقات لیگ خردسالان و نونهالان رده کمربند سبز و آبی و هفته ی اول تا سوم از دور برگشت لیگ نونهالان و نوجوانان رده کمربند قرمز و مشکی در گروه دختران طی دو روز و به میزبانی خانه تکواندو شهیدان برجعلی زاده برگزار شد.
نتایج کسب شده به شرح ذیل است:
رده سنی خردسالان (کمربند سبز- ابی)///
هفته اول
ملی پوشان ۹ -امیدهای آینده یک
تی کا دی فایتر۴ - پدیده ( یک) ۶
ذوالفقار - استراحت
هفته دوم
پدیده( یک) ۳ -ملی پوشان ۷
تی کا دی فایتر ۸ - آکادمی ذوالفقار ۲
امیدهای آینده - استراحت
هفته سوم
پدیده (یک) ۳ - امیدهای آینده ۶
ملی پوشان ۹ - ذوالفقار یک
تی کا دی فایتر - استراحت
بهترین ها///
بهترین بازیکن: باران وامق (تیم پدیده یک)
بهترین سرپرست: عسل ابراهیمی از تیم ذوالفقار
بهترین مربی: مرضیه احمدی از تیم ملی پوشان
بهترین داور: زهرا امینی
رده سنی نونهالان (کمربند سبز- ابی)///
هفته اول
قهرمانان بی ادعا ۵ - امیدهای آینده ۳
پدیده (دو) ۲ - ملی پوشان : ۷
هفته دوم
قهرمانان بی ادعا ۶ - پدیده ( دو) ۳
ملی پوشان ۹ - امیدهای آینده صفر
بهترین بازیکن: مریم زفرقندی از تیم قهرمانان بی ادعا
بهترین سرپرست: زینب قنبری از تیم قهرمانان بی ادعا
بهترین مربی فردوس چوبین از تیم ملی پوشان
بهترین داور: طاهره صفدری نیکو
رده سنی نوجوانان (کمربند قرمز و مشکی)///
هفته اول ///
ملی پوشان ۵ - نام آوران ب ۵
قهرمانان بی ادعا ۲ - نام آوران الف ۸
پدیده (چهار)- استراحت
هفته دوم ///
پدیده (چهار) یک - ملی پوشان ۸
نام آوران الف ۹ - نام آوران (ب) یک
قهرمانان بی ادعا - استراحت
هفته سوم
پدیده (چهار) یک - نام آوران الف ۹
ملی پوشان ۵ - قهرمانان بی ادعا ۵
نام آوران( ب) - استراحت
بهترین بازیکن: مائده کاظمی از تیم ملی پوشان
بهترین سرپرست: زینب قنبری از تیم قهرمانان بی ادعا
بهترین مربی: طاهره صفدری از تیم نام آوران الف
بهترین داور: سمیرا اسلامی
رده سنی نونهالان (کمربند قرمز و مشکی)///
هفته اول
امیدهای آینده ۳ - قهرمانان بی ادعا ۷
پدیده (سه) ۲ - نام آوران الف ۸
نام آوران( ب) - استراحت
هفته دوم
قهرمانان بی ادعا ۸ - پدیده (۳) ۲
نام آوران الف ۸ - نام آوران ب ۲
امیدهای آینده - استراحت
هفته سوم
نام آوران ب ۵ - امیدهای آینده ۵
نام آوران الف ۵ - قهرمانان بی ادعا ۵
پدیده (۳ ) - استراحت
بهترین بازیکن: زینب بیات از تیم قهرمانان بی ادعا
بهترین سرپرست: زینب قنبری از تیم قهرمانان بی ادعا
بهترین مربی: کبری سخایی وطن از تیم نام آوران الف
بهترین داور: بهاره استادزاده